3694 penis boyu kac cm olmali ideal penis boyu nedir kac santimdir 3 600 - Cinsel İlişkide Penis Büyüklüğü

Cinsel İlişkide Penis Büyüklüğü

Cinsel İlişkide Büyüklüğü; Cinsel ilişkide karşılıklı olarak amaçlanan her iki tarafında ilişkiden zevk almasıdır. Fakat karşılıklı olarak cinsel ilişki esnasında bazı takıntılar olabilir. Birçok erkek penis boyunun cinsel ilişkiye doğrudan etki ettiğini düşünür. Fakat bu durum bilindiği gibi değildir. Erkekler büyük penise sahip olmak isterken kadınlar ise büyük penisli erkeklerle ilişki yaşama konusunda çekimser kalmaktadır. Bir cinsel ilişkide her iki tarafında zevk alabilmesi ve erkeğin kadını tatmin edebilmesi için penis büyüklüğünün 7,5 cm olması yeterlidir.

Kadınların cinsel ilişkiden zevk almasını sağlayan kısımlar büyük dudak, küçük dudak ve klitorisdir. Bu bölümlerden sadece klitoris vajinanın içinde bulunur. Bu nedenle zevk açısından penisin çok büyük olmasına gerek yoktur. Çok nadiren bazı kadınların klitorisleri daha içerde olabilir. Kadınların tam olarak orgazm olmaları için erkeğin klitorise dokunması ve bölgeyi uyarması gerekir. Bunun dışında penis boyunun 7,5 cm olması her iki taraf içinde tatmin edicidir.

Cinsel İlişkide Büyük Penisli Olmak Avantaj mıdır?

Çoğu erkeğin sahip olmak istediği büyük penis, birçok kadın tarafından ürkütücü olarak görülür. Hatta bayanları çoğu büyük penisli erkekler ile ilişkiye girme konusunda çekimser kalırlar. Cinsel ilişkide erkeğin dokunabileceği en uzak noktada klitoris bulunur. Normal bir bayandan klitoris en fazla 5,5 – 6 cm içerdedir. Bu sayede orgazm olmaları için büyük penisli kişilerle ilişkiye girmelerine gerek yoktur.

Kadınların cinsel ilişkiden zevk almasını sağlayan, bilinen üç bölüm vardır. Bunlar büyük dudak, küçük dudak ve orgazma ulaşılması için klitorisdir. Bu kısımlardan büyük dudak ve küçük dudak dış kısımdadır. Bu nedenle penis küçük bile olsa kadın ilişkiden zevk alabilir. Fakat orgazm olması için klitorise kadar ulaşılması gerekir. Eğer cinsel ilişkiye girdiğiniz bayanın vajinası da normalse 7,5 cm büyüklüğünde bir penis, karşılıklı tatmin olmak için yeterli olacaktır.

Penisim Küçük Çocuğum Olur mu?

Küçük ve kısa penisli olmak çoğu erkek tarafından kötü bir şey gibi görülür. Fakat çok büyük bir penise sahip olmaktansa orta boyda bir penise sahip olmak daha iyidir. Her ne kadar erkekler büyük penisli olmak isteseler de kadınların çoğu büyük penisli erkekler ile ilişkiye girme konusunda ikilemde kalırlar. Eğer penis kadının klitorisinden daha ilerisine gidiyorsa bu kadının acı çekmesine sebep olur. Bu nedenle büyük penis bilindiği gibi bir avantaj değil, aksine dezavantajdır. Küçük penisli olan kişiler spermlerinin kadının yumurtasına ulaşamayacağını ve çocuk sahibi olamayacaklarını düşünürler. Bu düşünce de oldukça yanlıştır. Kadınları hamile kalmaları için spermlerin küçük dudağa değmesi gerekir. Bu da demektir ki 4 cm büyüklüğünde bir penise sahip olan kişi bile rahatlıkla çocuk sahibi olabilir. Spermler küçük dudağa değdiği andan itibaren vajina tarafından peristaltik hareketlerle yumurtaya taşınır. Dolayısıyla vajinanın içine değil üstüne boşalmış olsanız bile çocuk sahibi olabilirsiniz.

muhammet polat

Yorum ekle