bambu bebek beşik - Bebek Beşikleri Yeni Sezon Modelleri

Bebek Beşikleri Yeni Sezon Modelleri

Beşikleri Yeni Sezon Modelleri

bambu - Bebek Beşikleri Yeni Sezon Modelleri

Çiçeği burnunda anne babalar bebeklerini kucaklarına almadan önce, evlerini bu küçük misafire göre ayarlamak isterler. Doğuma yakın zamanlarda tatlı bir telaşla yapılan bebek alışverişi hem aileye renk katmakta hem de dünyaya gelen bebeğin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik eşyaları barındırmaktadır. Bebek alışverişinde seçilecek mobilyalar, bebek beşiği, kıyafetler, oyuncaklar bebeğin cinsiyetine göre belirlenmektedir.

Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kuşkusuz bebek alışverişinin en önemli unsuru bebeğin yatacağı ve uzun bir zaman geçireceği beşiğidir. Anne kucağı kadar rahat, bebeğin narin vücuduna zarar vermeyecek kadar ortopedik ve aynı zamanda bebeğin odasının bütünlüğüne de uygun olmalıdır. Kimi anne babalar bebekleri ilk doğduklarında uzunca bir süre bebekle aynı odada hatta aynı yatakta beraber yatmak istemektedir. Yeni doğan bebekler için üretilen ve bebeğin sadece ilk birkaç ayında kullanılan beşikler portatif, kullanımı kolay, aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak da göze hitap etmektedir.

En Çok Tercih Edilen Beşikler

Annenin ve bebeğin ihtiyaçlarına binaen üretilen beşiklerin en güzel örnekleri son dönemde de oldukça revaçta olan ağacından yapılan beşiklerdir. Şık görüntüsünün yanı sıra tamamen organik maddelerden üretilen beşikler anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Bir diğer kullanışlı beşik modeli ise kenarındaki portatif malzemelerinin istenirse çıkarılıp ebeveyn yatağıyla birleştirilebilen modelleridir. Son yıllarda bilim adamlarının annesiyle uyuyan bebeklerin daha mutlu ve daha özgüvenli olduğu yolundaki açıklamaları anneleri bebekleriyle uyuma fikrine daha da yakınlaştırmıştır. Ancak aynı yatakta ebeveyniyle yatan bebekler için birçok risk bulunmaktadır. Beşikler tam da bu riskleri engellemek için üretilmiştir. Bebeğiniz sizin yanınızda ama aynı zamanda kendi beşiğinde güvenle uyuyabilir.

Bambu Beşik Modelleri

bambu bebek beşik - Bebek Beşikleri Yeni Sezon Modelleri

bambu beşik 2015 - Bebek Beşikleri Yeni Sezon Modelleri

muhammet polat

Yorum ekle